Jak w przypadku każdego zakupu mebli, tak również łóżka dla nastolatka stajemy przed mniejszym lub większym dylematem. Z reguły nastolatek wie już czego chce, ma określone upodobania i nie da się nim sterować jak małym dzieckiem. Chcemy przedstawić kilka opcji, które być może pomogą w wybraniu łóżka młodzieżowego.
Łóżko klasyczne, czyli oparte na najprostszej ramie drewnianej baz udziwnień, takie modele powszechnie są dostępne w dużych sieciach jak Ikea czy Yisk, jednak wbrew utartym opiniom nie zawsze tam znajdziemy opcję najbardziej interesującą cenowo w korelacji do jakości, sprawdziliśmy sklep Yisk gdzie za najprostszą niepomalowaną ramę z zwykłym materacem piankowym i najtańszą ramą musimy wydać ponad 300 zł. W niektórych sklepach produkty o znacznie wyższych walorach jakościowych są dostępne w zbliżonej lub nieco wyższej cenie.
Oto kilka przykładów:

Łóżko dla chłopaka

łóżko dla chłopaka
Dostępne w kilku kolorach łóżko Daniel zarówno dla chłopaka w kolorach drewna jak i dla dziewczyny, jeżeli wybierzemy wersję w kolorze białym. Rama łóżka wykonana z drewna świerkowego, gwarantuje wytrzymałość i z powodzeniem wytrzyma obciążenie nastolatka. To łóżko polecamy szczególnie osobom, które szukają produktów wysokiej jakości.

Meblem, który na pewno zadowoli nastolatka będzie również łóżko Zosia, mimo żeńskiej nazwy może znaleźć się łóżko dla dziewczynkizarówno w pokoju dziewczynki jak i chłopaka.

Po więcej modeli zapraszamy na stronę sklepu Ajes, który specjalizuje się w sprzedaży łóżek dla dzieci i młodzieży.