Nowy rozkładany narożnik Agata to modułowe rozwiązanie dla osób szukających ładnego, średniej wielkości narożnika z funkcją spania. Kanapa narożna Agata to kwintesencja tego czego oczekują klienci od mebla wypoczynkowego. Pomijając kwestię kolorystyki, gdyż tą kupujący wybiera sam i ma tutaj szerokie możliwości, gdyż w ofercie jest kilkadziesiąt tkanin, to projekt kanapy jest wyjątkowo udany i może się podobać.

Elegancki narożnik Agata
Elegancki narożnik Agata

Delikatne nóżki w połączeniu z stosunkowo masywnymi siedziskami i oparciami tworzą bardzo harmonijne zestawienie. Regulowane zagłówki to nie tylko dodatek ale również bardzo przydatna funkcjonalność, którą docenić mogą jedynie te osoby, które kiedykolwiek wypoczywały na narożniku wyposażonym w takie rozwiązanie.

Narożnik Agata w kształcie litery U
Narożnik Agata w kształcie litery U

Obecnie wręcz standardem stała się funkcja spania, dlatego również w tym modelu nie mogło jej zabraknąć. Narożnik w zależności od modelu może posiadać jeden lub dwa pojemniki na pościel, wersja kanapy narożnej w kształcie litery U wyposażona jest w dwie całkiem spore skrzynie, które z pewnością się przydadzą, natomiast mniejsza opcja w kształcie litery L posiada jeden duży pojemnik. Na uwagę zasługują gustowne przeszycie, które widać na bokach oraz w dolnej części oparcia, niby nic takiego jednak dodają one kanapie elegancji i od razu rzucają się w oczy.

narożnik Agata z funkcją spania
narożnik Agata z funkcją spania

Funkcja spania opiera się na mechanizmie typu „delfin”, który wyciąga materac spod dłuższego siedziska tworząc dużą komfortową powierzchnię spania.

Narożnik Agata to nowość w ofercie sklepu Solpol-Meble, jednak bardzo szybko znajduje spore grono amatorów, poza ciekawym wyglądem i oferowanym komfortem zapewne wpływ na to ma przystępna cena. Model w kształcie litery L jest dostępny już za niecałe 3 tysiące złotych. Jeżeli zainteresował cię ten mebel wypoczynkowy to zapraszamy do obejrzenia strony z ofertą. Strona produktu narożnik Agata V


Dodaj komentarz