Narożniki do salonu

Nikt nie zaprzeczy że narożnik do salonu to bardzo duży mebel, jednak to że jest duży niekoniecznie musi oznaczać że jest drogi. Chcę zaprezentować kilka nowych produktów, które pojawiły się w ofercie sklepu Solpol w kategorii narożniki pokojowe. Są to rozwiązania na każdą kieszeń, które najlepiej będą się prezentowały oraz spełnią swoją funkcję w pokojach średniej wielkości.

Pierwszy to narożnik Dakar – jest skromny, funkcjonalny oraz prosty w stylu ale śmiało można powiedzieć, że to własnie jego największe atuty. Dzięki nim łatwo dopasować go można do wnętrz o różnej stylizacji, dobrze będzie wyglądał zarówno w nowoczesnym futurystycznym wnętrzu jak również w połączeniu z meblami pretendującymi do miana rustykalnych tworząc w ten sposób eklektyczną mieszankę, która nie będzie gryzła w oczy. Warto dodać, że opisywana kanapa narożna posiada funkcją spania, która zawsze jest doceniana przez użytkowników.

 

Narożnik DakarKolejna propozycja to narożnik Lacosta – jego dodatkowym atutem jest półka, której z reguły brakuje i nie mamy gdzie położyć kubka z kawą bądź odłożyć książki lub gazety. Model zapewne będzie nieco droższy od poprzednika z powodu regulowanych zagłówków, jednak ich walorów nie docenia jedynie ten kto nie mógł wcześniej z nich korzystać. Regulowane zagłówki to wspaniałe udogodnienie, które sprawdza się szczególnie podczas dłuższego oglądania telewizji, jeżeli chcemy pozwolić odpocząć naszym mięśniom szyi to odpowiednie ich ustawienie może przynieść nadspodziewane rezultaty.

Narożnik Lacosta

Ostatnia propozycja śmiało może się znaleźć również w niedużym pomieszczeniu głównie dzięki swym rozmiarom – przedstawiam narożnik Royal. Nazwa może jest nieco myląca. Kanapę rogową polecić można szczególnie tym, którzy walczą o każdy skrawek podłogi ze względu na niewielki metraż jakim dysponują. W narożniku zrezygnowano z szerokich boków, dzięki temu zyskano ponad pół metra długości, które może okazać się decydujące w wielu przypadkach. Bryła meble bynajmniej nie straciła przez to na atrakcyjności, jeżeli tylko dobierzemy do niego odpowiednie dodatki, które nie będą kłóciły się w wąskimi bokami wszystko będzie dobrze.

narożnik Royal
Te i wiele innych interesujących narożników do salonu znajdziecie na stronach sklepu Solpol narożniki.

Jeżeli jednak nie narożnik jest meblem, który ma się znaleźć w Waszym pokoju dziennym, to również ten sklep można odwiedzić, gdyż w kategorii sowy, kanapy, wersalki i fotele znajdziemy dziesiątki innych mebli wypoczynkowych.