Pamiętam z dzieciństwa, a było to już wiele lat temu, jak z całą rodziną, głównie w niedzielne popołudnie, zasiadaliśmy w tzw. stołowym przed telewizorem. W tamtych czasach oglądało się seriale familijne, jak np. „Domek na prerii” czy „Autostrada do nieba”, filmy przeznaczone dla całej rodziny. Mimo tego, że w pokoju nie wszyscy mogli oglądać TV w komfortowych warunkach, w pokoju była cała rodzina. Część osób siedziała na wersalce a część na podłodze bądź przy stojącym w rogu stole.

Dziś trudno wyobrazić sobie salon bez porządnego narożnika na kilka osób lub kompletu wypoczynkowego. Miejsca do siedzenia lub leżenia jest znacznie więcej, natomiast chętnych aby na tych miejscach usiąść i wspólnie z resztą rodziny obejrzeć coś na ekranie brakuje.

Jednak gdyby się znaleźli to warto zadbać o to aby mieli na czym usiąść.

Idealnie do takich zadań nadają się duże narożniki w kształcie litery C lub U, efekt porównania jest zbliżony.

 

duży narożnik

Taki mebel wypoczynkowy to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w średniej wielkości pomieszczeniach.

duży narożnik kształt U

Kolejny jest jeszcze bogatszy w powierzchnię, na której można się położyć i wypocząć, oferuje z powodzeniem miejsce do leżenia dla 4 osób, do siedzenia 6-7 osób.

Jak mamy jeszcze większe pomieszczenie to być może sprawdzi się w nim komplet wypoczynkowy typu 3+2+1 jak prezentowany poniżej Hugo.

komplet wypoczynkowy

Mając w pokoju jedno z prezentowanych powyżej rozwiązań gwarantujemy doskonały wypoczynek dla całej najbliższej rodziny.