Butelka termiczna ze stali nierdzewnej dla dziecka

Dziecko idąc do szkoły powinno zostać wyposażone w zdrowe jedzenie oraz zdrowe i ciepłe picie. Ciepły napój przygotowany w domu przez rodziców, np. w postaci herbaty owocowej z miodem i cytryną schłodzony do temperatury około 45 stopni to najlepsza alternatywa dla oferty jaką dziecko znajdzie w szkole. Aby napój nie wystygł warto rozważyć wyposażenie dziecka w lekką i poręczna butelkę ze stali nierdzewnej. Takie naczynie jest wystarczająco mocne i zabezpiecza przed przenikaniem smaku oraz zapachu do napoju.


Najlepiej jeżeli butelka jest odporna na korozję, łatwa w czyszczeniu i jak najdłużej utrzymuje temperaturę napoju. Wszystko powinno być zapewnione przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego wyglądu!

butelka termiczna Mickey Mouse
https://puga.pl/24-large_default/mickey-mouse-butelka-termiczna-ze-stali-nierdzewnej-515-ml.jpg

https://puga.pl/butelki/20-mickey-mouse-butelka-termiczna-ze-stali-nierdzewnej-515-ml.html

Jakie cechy powinna posiadać dobrej jakości butelka ze stali nierdzewnej dla dziecka? Ważne aby był na niej popularny i atrakcyjny wzór, może to być butelka z znanym bohaterem z filmu lub gry, np : Minnie Mouse, Batman, Harry Potter itp. Wykonanie ze stali nierdzewnej, to kolejna cecha, która bezpośrednio wiąże się z utrzymaniem temperatury przez 12 godzin dla gorących i 18 godzin dla zimnych napojów. Butelka powinna posiadać dwuścienną izolację próżniową, która jak pokazują badania jest jednym z najlepszych izolatorów. Dla dzieci ważne jest również kilka innych cech, np: szerokość ustnika odpowiednia dla kostek lodu oraz szczelna nakrętka, która gwarantuje brak przykrych niespodzianek, w postaci zalanych książek i zeszytów.

Butelka termiczna ze stali nierdzewnej Marvel

Butelka termiczna Marvel dostępna na PUGA.PL


Nawet jeżeli w butelce mamy bardzo zimny lub bardzo gorący napój jej zewnętrzna powłoka zawsze pozostaje w temperaturze pokojowej.
Nie można też zapomnieć o mniej istotnych cechach takiego produktu jak: błyszczące wykończenia, czy tak przyziemna zaleta jak łatwość mycia pod bieżąca wodą, pamiętajmy jednak, że produkty z kolorowymi nadrukami nie są odpowiednie do zmywarki lub mikrofali.
Oto kilka propozycji takich butelek, jakie znajdziemy w sklepie Puga:

butelka termiczna ze stali nierdzewnej Minnie Mous
https://puga.pl/30-large_default/minnie-mouse-butelka-termiczna-ze-stali-nierdzewnej-515-ml.jpg

https://puga.pl/butelki/22-minnie-mouse-butelka-termiczna-ze-stali-nierdzewnej-515-ml.html

Kategorie: Ogólna

Dodaj komentarz