Praktyczne meble do jadalni

Miejsce, którym mieści się jadalnia nie zawsze musi być oddzielnym pomieszczeniem, w zasadzie aby tak było musimy posiadać stosunkowo duże mieszkanie. Najczęściej sytuacja wygląda w ten sposób, że posiadamy wygospodarowane miejsce w kuchni lub salonie. Niezależnie od tego gdzie znajduje się nasza jadalnia konieczne jest zakupienie do niej mebli. Jeżeli jest to salon lub kuchnia proponujemy zakupienie niedużego zestawu mebli w postaci stołu, najlepiej rozkładanego, który może się przydać podczas odwiedzin rodziny. Takim modelem jest Stół ST 64 o rozmiarach 120 cm na 60 cm, który po rozłożeniu ma 200 cm.

Jego prosty styl i szeroka paleta wybarwień sprawia, że łatwo można skomponować go z aktualnie posiadanymi meblami. Do niego można dobrać wygodne krzesło KT 29, które dzięki tapicerowanemu siedzisku sprawia, że można spędzić przy stole dłuższy czas.

Opisane modele są wykonane z drewna bukowego, co gwarantuje ich ładną prezentacje oraz trwałość.

Dla większych pomieszczeń można wybrać stół STF 64-3 o rozmiarach 200 cm na 100 cm, który również można rozłożyć uzyskując mebel o długości 270 cm, przy stole o tym rozmiarze znajdzie miejsce nawet 10 osób.

Jeżeli meblujemy aneks kuchenny dobrym rozwiązaniem może okazać się wybór jako mebli do siedzenia hokerów kuchennych, które stają się coraz bardziej popularne. rynek reaguje na to zapotrzebowanie i obecnie możemy znaleźć coraz więcej interesujących propozycji z tej grupy mebli. Szczególnym powodzeniem cieszą się hokery wyposażone w wygodne siedzisko z oparciem.

hoker czerwony
Hoker czerwony

Podczas kompletowania mebli do jadalni, która będzie strefą w kuchni lub salonie warto skierować się w kierunku tego rodzaju rozwiązań, gdyż ich prostota stylu oraz bogata kolorystyka sprawiają, że łatwo je skomponować z wnętrzem, które już mamy zaaranżowane.

Dodaj komentarz